برای روش نیاز به ترکین قوی دارد


به گزارش خبرنگار خبرگزاری اقتصادی فارس، بازار سرمایه نیز روندی نزولی دارد و از ابتدای هفته بازار سرمایه نیز افت کرد.

به گفته کارشناسان اقتصادی، شاخص بورس تهران تنها در محدوده ۳۰ واحد RSI قرار دارد که استاندارد و محدود است، شاخص اشتیاق فروشنده به کالا یا نماگر و نماد مورد تحلیل قرار می گیرد.

इंडाई सान वेटी इत्ता محدود هستند در حال نوسان است و از منزر تکنیکالی در آن جریا با یک واغرامی در کف روبه ‌رو است که آن واگرمی کاندان ایدا آل نیست و بید آن واغراسی در آن المنزر به بورس به بورس یا خیر است.

برخی از تحلیلگران فنی معتقدند که نمودار RSI را می توان بازتابی از واقعیت در نظر گرفت. با ترسیم روند پایین تر برای این اندیکاتور وجود روند پایین تر تایید می شود و شکست این خط روند پایین این احتمال را ایجاد می کند که اندیکاتور وارد مسیر صعودی شده و این مد را ادامه دهد.

* احتمال حضور طولانی مدت در پایتخت بازار وجود دارد

در انباره، رضا غلستانی، کارشناس بازار فیلم در گفتوای با تعلیم المعندلیه فیرس، إشاهد داشت: دیکست توان ترافی از رایسیاد افدلی را دهرد. سرمایه گذاران نیز تصمیمی برای ورود استخر به بورس ندارند و همین مشکل باعث گران شدن بازار می شود.

وی ادامه داد: با جوده تورم در شبکه کلان، قدرت خرید بروشدین به کدری KK KK TORM هم نیم ‌نیست عمیل کک کک تورم هم نیم ‌نیاز عمیدر در این شرایط، بورس نیازمند محرکی قوی برای افزایش تعداد رویدادها و حتی احتمال آن است. رکود بلندمدت برای بازار سرمایه نیز وجود دارد.

این کارشناس بازار سرمایه تاکید کرد: در این شرایط تمایل چندانی برای ورود سرمایه گذاری به بورس وجود ندارد، زیرا بازار در سطح بین المللی و داخلی پر ریسک است، مسیر خروج نقدینگی از بازار در سرمایه نامشخص است و همه بازارهای برابر می توانند میزبان این بازار باشند. نقدینگی که وجود دارد.

* अफ्त इंद्धिक है प्रकाश्ती बोर्स

در پایان معاملات روز یکشنبه، شاخص کل بازار با ۶ هزار و ۶۱۱ واحد افت به رقم یک میلیون و ۳۱۱ هزار و ۲۸۱ واحد رسید. خروجی این شاخص منفی ۵ درصد است.

شاخص همگنی عمومی نیز ۳ هزار و ۳۲ واحد در سطح ۳۷۶ واحد و ۵۳۸ واحد است. عملکرد این شاخص نیز منفی ۸ درصد است. همچنین نشانه دیروز فرابورس۱۱۷ واحد پاین آمد و در تشوه ۱۷ هزار و ۸۳۸ واحد قران کریPT.

* रुष्ड वारित मेला कर्द दर بازار سهم

امروز تمامی معاملات بازار ۱۰ هزار و ۳۶۱ میلیارد تومان کاهش دارد. ارزش معاملات و وام در بازار دوم ۳۰۰۰ و ۹۴۱ میلیارد تومان است که ۳۸ درصد از ارزش کل معاملات بازار سرمایه را تشکیل می دهد.

ارزش سهام نسبت به روز گذشته ۷ درصد افزایش یافت و به مبلغ ۲ هزار و ۸۵ میلیارد تومان رسید. سهم کل معاملات ۲۰ درصد از بازار است.

* تداوم خوده پول حقیقی از بورس

امروز میزان خالص تغییر مالکیت قانونی در بازار حقیقی برای یازدهمین روز متوالی منفی بود و ۴۲۳ میلیارد تومان از دارایی های حقیقی از بازار خارج شد که نسبت به روز گذشته ۵۷ درصد افزایش یافت.

در معالم روز یکشنبه بیرونی ترین استخر حقیقی bah seham шпна (شرکت پالایش نفت اصفهان), وبملت (بانک ملت) و بпас (شرکت بیحمه پاسارغاد) اختماء داشت و نمادهای شهبرن (نفت بهران‌)، غشاهود (شهد ایران) و کمرجان (بازرگانی و توردینی مرجان کار) بیشترین ورود پول حقیقی را دردن.

* रुष्ड वारित सफ है फ्रोष बाजर सिहम

در معاملات امروز ۲۴ درصد سهام با افزایش قیمت و ۷۶ درصد سهام با کاهش قیمت مواجه هستند. در پایان ۴۴ نماد خرید و ۸۷ نماد با فروشندگان معامله شد.

ارزش کل خطوط خرید با ۱۲ درصد افزایش به ۱۴۲ میلیارد تومان و ارزش کل خطوط فروش با افزایش ۱۰۱ درصدی به ۲۵۷ میلیارد تومان رسید.

در بیان معلی نماد بد (شرکت برجاز و شرقه دنا عفرین فدک) فمراد (شرکت علوم راد) و غدشت (شرکت دشت مرجاب) most صف خرید را دردن

بزرگترین مجموعه فروشندگان در بازار ولشرق (اجاره ایران و شرق) הפטרו (حمل و نقل پتروشیمی) و وآذر (سرمایه قدی تعلیکه آذربایجان) عنگر داشت.

پایان پیام/
این معنی را برای صفحه اول پیشنهاد کنید