این طور است


به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، طی حکمی از سوی علیرضا زاکانی شهردار تهران، علی نصیری رئیس سازمان برنامه ریزی و مدیریت بحران شهر تهران به عنوان جانشین شهردار در امور پدافند غیر عامل و رئیس کمیته پدافند غیر عامل شهرداری تهران منصوب شد.

در متن حکم علی زاکانی شهردار خطاب به علی نصیری آمده است: انتظار می‌رود با توجه به اهمیت و سیاسی غیرعی شهر تهران به لحاظ امنتینی، اقتصادی و تاثیرات آن در کل کشور، موضوعات و ملاحظات پدافند عامل در زیرمجموعه شهرداری تهران. شهردار مرده

در ادامه متن این حکم بر لزوم هماهنگی با ستادهای بالادستی و سازمان‌های همکار و پشتیبان برای تشکیل کمیته مستمر کمیته پدافند غیر عامل شهرداری تهران و پیگیری رفع مشکلات موجود، تشکیل دبیرخانه کمیته پدافند غیر عامل شهرداری تهران در محل سازمان‌ها و مدیریت بحران. شهر تهران با بهره برداری از ظرفیت نخبگان و بررسی داخل و خارج شهرداری، صدور احکام جهت دبیران کارگروه‌های کمیته پدافند غیر عامل شهر تهران، سیاست گذاری کلان در حوزه غیر عامل شهرداری تهران، نظارت عالی بر فعالیت‌های ارکان شهرداری تهران در حوزه پدافند غیر عامل در شهرداری تهران. سیاست‌های مصوب و تصمیم‌گیری، کمیته‌های فعال در شهرداری برای دریافت اطلاعات مربوط به کمیته‌های غیر شهرداری تهران و هماهنگی‌های لازم بین آن‌ها و تنظیم نظام ارزیابی و نظارت بر طرح‌ها و مطالعات پدافند غیر عامل زیرساخت‌های شهرداری تهران تاکید می‌کند.

همچنین در پایان آمده است: بدیهی است که این مهم با مشارکت و همکاری همه ارکان شهرداری محقق خواهد شد و کلیه معاونت ها، سازمان ها، مناطق، نواحی و مراکز تابعه شهرداری تهران موظف به حمایت و همکاری همه جانبه با سازمان محیط زیست و مدیریت بحران شهر تهران خواهند شد. بود.

یام /
چیزی به نام خانه یا کسب و کار وجود ندارد.