ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، دولت های آمریکا و امارات عربی، خود را برای همکاری های امنیتی، اعلام کردند که به ادعای آنها باعث امنیت بیشتر و پایداری صلح و ثبات در منطقه می شود.

این توافق در جریان دیدار و گفتگوهای بین «جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا و «محمد بن زائد آل نهیان» رئیس کشور امارات در جده و حین اجلاس سران منطقه صورت گرفت.

به نوشته خبرگزاری «وام»، واشنگتن و ابوظبی بر خود به تفاهم با همکاری های امنیتی متمرکز تاکید کرده و به همکاری نزدیک در چندین دهه در یک ماموریت مشترک برای مبارزه با تروریسم و ​​​افراط گرایی متعهد شدند. .

علاوه بر این، سران امارات و آمریکا نیز «بر خود برای ادامه استفاده از وضعیت دیپلماتیک فراگیر برای کاهش تنش و پایان دادن به درگیری‌ها در سایر بخش‌های مناطق منطقه به غیر از یمن‌کردند».

بر این اساس، باید یادآور شد که امارات تنها کشوری در غرب آسیا است که از زمان عملیات طوفان صحرا در سال‌های ۱۹۹۰ تا ۱۹۹۱، نیروهای مسلح خود را همراه با ارتش آمریکا در تمامی اتحادهای امنیتی بین‌المللی مستقر کرده است.

اگر می‌خواهید از شر بهم ریختگی‌هایی که نیاز دارید خلاص شوید، این درهم‌کاری است که باید با آن دست و پنجه نرم کنید، و به سختی می‌توانید به‌هم ریختگی‌هایی که نیاز دارید را به دست آورید.

زمردهای تازه وارد در حال حاضر به عنوان “زمرد همه زمردهای جهان بشر” شناخته می شوند.

این فایل …
چیزی به نام خانه یا کسب و کار وجود ندارد.