اوکراین به انبار مهمات روسیه حمله کرد


به گزارش سرویس بین‌الملل خبرگزاری فارس، دارایی ها خبری اجتناب کرده اند منقل تکل عالی انبار مهمات نظامی روسیه در سطح مرزی با اوکراین خبر دادند.

به گزارش خبرگزار «رویترز» این انبار مهمات روسیه در «کوزیچوو» نزدیک «بلگورود» در مرز روسیه با اوکراین قرار داشت کدام ممکن است در منقل گاز. فرماندار این قلمرو نسبت به خسارات یا تلفات جانی ابراز بی اطلاعی کرد.

این در حالی است کدام ممکن است وزارت حفاظت روسیه روز یکشنبه  گفتن کرد کدام ممکن است سامانه‌های پدافند اثیری روسیه، در جریان عملیات در یک روز واحد، ۱۲ پهپاد اوکراینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ موشک «توچکا-یو» این ملت را منهدم کردند.  وزارت حفاظت روسیه علاوه بر این گفتن کرده است کدام ممکن است نیروهای مسلح روسیه علاوه بر این در کل عملیات در یک روز واحد روز قبل شخصی، ۲ بمب‌افکن «سوخو-۲۴ ام» اوکراین را ساقط کردند.

در رویدادی تولید دیگری مربوط به تحولات روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین،  عالی مقام ارشد روسیه روز یکشنبه هدایت داد کدام ممکن است می‌توان دارایی‌های مستقر در روسیه متعلق به کشورهایی کدام ممکن است متخاصم می‌داند را در انتقام اجتناب کرده اند هدایت آمریکا در بازار دارایی‌های الیگارش‌های روسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید صنوبر درآمد حاصل اجتناب کرده اند آن به اوکراین، مصادره کرد.

«ویاچسلاو ولودین» رئیس دومای روسیه اظهار داشت: «با اشاره به نمایندگی‌هایی کدام ممکن است در گرد و غبار روسیه مستقر هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید صاحبان آن‌ها ساکنان کشورهای متخاصم هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتخاب به توقیف دارایی‌های روسیه گرفته شده است، متعهد شدن تدابیر متقابل را انتخاب کنید و انتخاب کنید مصادره دارایی‌ها صادقانه است.»

وی اظهار داشت: «درآمد حاصل اجتناب کرده اند کالا این دارایی‌ها صرف بهبود کشورمان احتمالاً خواهد بود.»

ولودین، لیتوانی، لتونی، لهستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکا را به زیر پا گذاشتن مبانی بین‌المللی را انتخاب کنید و انتخاب کنید توسل به دزدی متهم کرد. وی اجتناب کرده اند کشورهای متخاصم خواست تا به سبک‌ای متمدنانه حرکت کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مبانی بین‌المللی احترام بگذارند.

اظهارات ولودین پس اجتناب کرده اند آن خاص شد کدام ممکن است «جو بایدن» رئیس‌جمهور آمریکا، پیشنهادی را برای افزایش فشار مالی بر روسیه، با بدتر کردن توقیف را انتخاب کنید و انتخاب کنید مصادره اموال الیگارشی‌ها حاضر داد

انتهای پیام/.
این مطلب را برای صفحه اول هدایت کنید