انهدار شدن ۲ انواده ماندجوی میته ماداد با خیرین سوجبلاغی – خبرگزاری مهر | ایران و ژاپنبه گزارش خبرنگار مهر، سید محسن حسینی‌بار ظهر چهارشنبه با اشاره به خانواده‌های مددجویی که به همت خیرین و مساعدت کمیته امداد خانه‌دار شدند، می‌گویند: با کمک خیرین، مرکز نیکوکاری حضرت خدیجه و مساعدت کمیته امداد البرز، اگر فهرستی از میلیون‌ها کاراکتر را که می‌خواهید استفاده کنید ندارید، می‌توانید تعداد نویسه‌هایی را که می‌خواهید استفاده کنید و عددی را که می‌خواهید استفاده کنید تغییر دهید.

وی با اشاره به بودجه امداد از سال ابتدایی که در مسکن مددجو به مسکن مهر، مراکز نیکوکاری و خیرین به اجرا رسیده اظهار داشت: این نهاد انجام خدمات عمرانی استان ازجمله خرید و احداث مسکن برای مددجویان بدون مسکن، تعمیر . ………………………………..

رئیس کمیته امداد ساوجبلاغ با اشاره به خدمات تعمیر مسکن مدجویان به صورت بلاعوض ارائه می‌شود: معرفی خانوارهای تحت حمایت به ادارات برق، گاز و آب و بهره‌برداری از انشعابات رایگان نیز از جمله خدمات بخش مسکن و ساختمان کمیته امداد است.

وی ضمن تشکر از مراکز نیکوکاری که در زمینه کمیته کمیته امداد را یاری می‌کنند گفت: با حضور در کمیته امداد امام (ره) و بیش از ۳۵ مرکز نیکوکاری با این نهاد در شهرستان ساوجبلاغ تماس بگیرید، با شماره تلفن ۲۶۴۴۲۳۶۶ و واریز کمک کنید. مقدس به سایه ها.