رژیم لاغری سریع

ارزش برنامه کارآموزی برای دانش آموزان دبیرستانی – PHE آمریکا


Globe_duel_match_judge_ball_clubs_movement_competition-774270.jpg!  د

به عنوان یک معلم برای نزدیک به ده سال، من (کالین) بسیاری از تیم‌های فرعی را مربیگری کردم و به دلایل واقعی، برخی از دانش‌آموزان ورزشکار با اخراج یا رها شدن در دو و میدانی به دلایل مختلف از جمله فقدان استعداد، زمان کمتری نسبت به سایرین دریافت می‌کنند. و محدودیت در اندازه تیم من مطمئن هستم که این اتفاق در سراسر کشور در هر مکان ورزشی رخ می دهد. با افزودن دبیرستان‌های درون مدرسه‌ای به گزینه‌های فوق برنامه، دانش‌آموزان فرصت‌هایی خواهند داشت تا از مهارت‌های ریاضی خود استفاده کنند و مهارت‌های اجتماعی را در محیطی کمتر رقابتی و سرگرم‌کننده تقویت کنند.

Y_Ties_Banner_2

ورزش های تیمی دبیرستان می تواند برای دانش آموزان و همچنین مدرسه مفید باشد. اجرای دبیرستان های شبانه روزی به عنوان یک گزینه اضافی اضافی برای بازیکنان غیر کالج و/یا “غیرورزشی” (کسانی که ورزش مدرسه ای انجام نمی دهند) در نظر گرفته شده است. حذف بازیکنان کالج از برنامه‌های سطح داخلی از زمین بازی سایر ورزشکاران به دانش‌آموزانی که تجربه کمی دارند یا اصلاً تجربه ندارند کمک می‌کند احساس راحتی بیشتری در شرکت کنند. از این طریق، من معتقدم که به دانش‌آموزان فرصت ایجاد تیم، سازماندهی بازی و بخشی از فعالیت‌هایی را بدهم که می‌توانند تا آخر عمر از آن لذت ببرند. عضویت در یک تیم به شرکت کنندگان در افزایش اعتماد به نفس، ایجاد تیم/ارتباط و عزت نفس کمک می کند و مزایای سلامتی را فراهم می کند. با ورزش‌های گروهی، دانش‌آموزان می‌توانند تیم‌های خود را ایجاد کنند و بدون اینکه معلم یا مربی همیشه موقعیت‌ها را میانجیگری و کنترل کند، مشکلات را حل کنند.

والیبال_ورزشی_توپ_بازی_مسابقه_کودکان_زمین_بازی_والیبال_ورزش 850472.jpg!  دکتر

اجرای یک برنامه درون مدرسه ای بسته به ثبت نام، دسترسی به فضا و علاقه می تواند ساده تا پیچیده باشد. هر برنامه را می توان متناسب با محیط مدرسه و تعداد شرکت کنندگان طراحی کرد. یک ملاحظات مهم این است که مدرسه و جامعه شما چه چیزی ارائه می دهد که از نقطه نظر فعالیت بدنی برای دانش آموزان مفید باشد. برنامه های سرپوشیده را می توان برای مطابقت با پارک ها، مناطق تفریحی، زمین های تنیس، زمین های ترشی بال، زمین های یخ، زمین های بسکتبال، مسیرهای پیاده روی/دوچرخه سواری، Frolf و بسیاری از برنامه های دیگر طراحی کرد که معمولاً برای عموم رایگان است و فرصت هایی را برای همه سنین فراهم می کند تا فعال باشند. . اول از همه، مدارس ممکن است با یک باشگاه پیاده روی یا کلاس های تناسب اندام شروع کنند و فعالیت های در مقیاس کوچک، فعالیت های ۳ در ۳، منطقه بازی کوتاه یا زمان بازی کوتاه را در نظر بگیرند.

کف_توپ_بازی_داخلی

برای شروع، باید کمیته ای برای نظارت بر برنامه داخلی سازماندهی شود. این می تواند مدیر ورزشی، کارمند مدرسه با قرارداد اضافی، بدن دانش آموز یا ترکیبی از هر سه باشد. قبل از تنظیم برنامه، رهبران باید از دانش‌آموزان نظرسنجی کنند تا ببینند در چه گزینه‌های ورزشی می‌خواهند شرکت کنند. هنگامی که داده ها را جمع آوری کردید، می توانید شروع به ساخت برنامه خود کنید و در صورت نیاز یا با افزایش محبوبیت، ورزش های مختلف را اضافه کنید. با توجه به آنچه گفته شد، ایجاد یک کتاب راهنمای داخلی و تنظیم دستورالعمل‌های روشن برای دانش‌آموزان ورزشکار و همه شرکت‌کنندگان که باید از آنها پیروی کنند، مهم است. در اینجا برخی از ملاحظات مهم وجود دارد:

  1. فضای تاسیسات درون مدرسه ای که بعد از مدرسه اتفاق می افتد، در فصل با تیم ها مداخله می کند. این یک مشکل است، به ویژه در مناطق کوچکتر مدارس با فضا و امکانات محدود. برای رفع این مشکل می توان استفاده از مراکز تفریحی و یا سایر ساختمان های دسترسی جامعه با فضای موجود برای استفاده را در نظر گرفت. استفاده از امکانات در فضای باز نیز بسته به موقعیت جغرافیایی و آب و هوا ممکن است یک گزینه باشد. ورزش‌های متنوع احتمالاً بر استفاده از باشگاه ارجحیت خواهند داشت، بنابراین ممکن است ورزش‌های تیمی برای عصرها تنظیم شوند یا بر اساس برنامه دبیرستان تغییر کنند. به عنوان مثال، ورزش‌های بسکتبال، والیبال و راکتبال در فصل بهار، زمانی که دو و میدانی در حال برگزاری است، انجام می‌شود. دوومیدانی در فصل پاییز که تیم های فوتبال و والیبال برگزار می شود.
  2. کارمندان و مسئولان. چگونه برنامه خود را مدیریت خواهید کرد، چه کسی بر بازی ها/مسابقه ها نظارت خواهد کرد، و چه کسی تجهیزات را فراهم می کند و بعد از جلسه قفل می شود؟ با یک سرپرست، می توان از گیم پلی و استراتژی استفاده کرد و به خصوص با همان معلم تربیت بدنی که آن مهارت های خاص را در کلاس پوشش می دهد، مورد بازبینی قرار گرفت.
  3. واجد شرایط بودن – واجد شرایط بودن. در صورت مشاهده نمرات مردود، چگونه تصمیم می گیرید که چه کسی می تواند شرکت کند یا چه کسی مجاز به شرکت نیست؟ آیا نمرات حتی در مورد مشارکت گروهی مهم است؟ نکته خوب در مورد دوره های آموزشی این است که واجد شرایط بودن بر اساس سیستم نمره دهی قبولی/شکست در مدرسه نیست. این می تواند به سادگی هر دانش آموزی باشد که فعالانه در مدرسه تحصیل می کند، یا می تواند شبیه به قوانین ورزش های دانشگاهی یا بر اساس نمرات قبولی در کلاس های اصلی باشد. مدرسه/برنامه شما می تواند بر اساس محیط مدرسه و دانش آموزان منحصر به فرد شما در این مورد تصمیم گیری کند. دانش آموزانی که به دیگران یا تجهیزات احترام نمی گذارند ممکن است اخطاری دریافت کنند و سپس از برنامه تیم یا گروه حذف شوند. ایمنی دانش آموزان باید همیشه اولویت اصلی در محیط مدرسه باشد و برنامه ریزی بر اساس آن مهم است.

ورزش های گروهی فرصتی را برای دانش آموزان دبیرستانی فراهم می کند تا به فعالیت بدنی بپردازند در حالی که به طور کامل در یک تیم ورزشی مدرسه شرکت نمی کنند یا به ورزش خارج از ساعات مدرسه متعهد نیستند. بسته به شرایط مدرسه و مشارکت، می توان برای ورزشکاران غیر کالج یا دانش آموزانی که در یک تیم نیستند، تمرین های درون مدرسه ای تهیه کرد. در هر صورت، درون مدرسه‌ای می‌تواند فرصتی برای دانش‌آموزان فراهم کند تا از نظر بدنی فعال باشند و مهارت‌های آموخته‌شده در کلاس‌های تربیت بدنی را در محیطی شبیه به بازی تمرین کنند. هنگامی که دانش آموزان شرکت کنند، از نظر شخصی، جسمی و اجتماعی مزایای زیادی خواهند داشت.

گنجاندن دبیرستان های شبانه روزی اغلب دانش آموزان را برای موفقیت در بزرگسالی آماده می کند و فرصت عالی برای ورود به کالج در داخل کالج و همچنین برنامه های تفریحی اجتماعی در دسترس دانش آموزان غیر کالج را فراهم می کند. چه دانشجو فارغ التحصیل شود و به نیروی کار بپیوندد یا به هر سطحی از کالج یا دانشگاه منتقل شود، Students Inside Neighborhood اجتماعی شدن، کاهش استرس، ورزش، تصمیم گیری شخصی و آگاهی از سلامت شخصی را فراهم می کند.

سایت شبکه اجتماعی فیس بوکتوییترگوگل پلاسپینترستلینکدینایمیلسایت شبکه اجتماعی فیس بوکتوییترگوگل پلاسپینترستلینکدینایمیلرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر