ارائه عالی: رفع فتق پیچیده با جراحی رباتیک – وبلاگ Mission Health


دو عمل جراحی در یک روز با تشکر از تعهد Mission Health به ارائه فناوری در سطح جهانی برای ساکنان غرب کارولینای شمالی، آلیس مک لافلین ۷۴ ساله، یک کارگر بازنشسته کارخانه پتو در سوانانوا، از پسر ۴۷ ساله خود که در یک تصادف رانندگی فلج شده بود مراقبت می کند. و آیا او تنها یک شب را برای بهبودی در بیمارستان سپری نکرده است. او خوب است.

فتق به اندازه بسکتبال

مک لافلین به دلیل خونریزی شدید به بیمارستان رفت. بیوپسی نشان داد که او سرطان دارد.

مک لافلین گفت: «دلیل انجام عمل جراحی فتق این بود که به دلیل ابتلا به سرطان مجبور شدم به بیمارستان بروم.
در حالی که در مرکز سرطان زنان هوپ بود، دکتر او به او توصیه کرد که دکتر شان اوکانر، یک جراح عمومی که در جراحی کم تهاجمی متخصص است، اطراف فتق خود را که به اندازه یک توپ بسکتبال بود، ببیند.

هر دو عمل به طور همزمان انجام شد. مک لافلین گفت: “هر دو با روبات ها انجام شد.” امی الکساندر جراحی سرطان داشت و دکتر اوکانر نیز جراحی فتق انجام داد.

مزایای جراحی رباتیک

در پنج سال گذشته، جراحی رباتیک امکان ترمیم این نوع فتق های بزرگ را فراهم کرده است. دکتر گفت. اوکانر پیش از این، تنها راه برای ترمیم فتق مانند این، ایجاد یک برش بزرگ و بستری طولانی مدت در بیمارستان بود.
جراحی رباتیک به دو جراح از تخصص های مختلف اجازه داده است که در یک روز دو عمل جراحی متفاوت را روی یک بیمار انجام دهند. دکتر گفت. اوکانر در قدیم او هیسترکتومی می‌کرد و بعد دو ماه برای جراحی فتق‌اش صبر می‌کرد. حالا می‌توانیم جراحی‌ها را یک‌باره تمام کنیم و روز بعد او به خانه رفت.»

جراحی رباتیک زخم های کمی برای بیمار ایجاد می کند. برای هیسترکتومی، ابزارهای جراحی این دستگاه پنج سوراخ کوچک در پوست مک لافلین ایجاد کردند. جراحی فتق به چهار سوراخ کوچک نیاز دارد. دکتر گفت. اوکانر ما متوجه می شویم که زخم ها به زیبایی بهبود می یابند. اغلب آنها حتی به سختی متوجه آن می شوند.»

جراحی ها این چیزها را ترک کردند، مانند سوراخ های کوچک پین. مک لافلین گفت. “این فقط جای زخم های کوچک است، شاید حتی نیم اینچ عرض نداشته باشد.”

دو عمل جراحی مک لافلین تا ساعت ۱۰ شب تمام شد. صبح روز بعد او زود به خانه آمد. مک لافلین علیرغم تجویز دارو، درد چندانی نداشت. وقتی درد او را آزار می داد، ادویل را گرفت. به جز بلند کردن اجسام سنگین، او تقریباً دو هفته پس از جراحی به روال معمول خود بازگشته است.

تلاش برای تعالی

Mission Health در تلاش است تا برای ساکنان غرب کارولینای شمالی به برتری برسد. سیستم مراقبت های بهداشتی با ارائه نوع جراحی رباتیک پیچیده مک لافلین به همه افراد جامعه به این امر دست می یابد.

همانطور که تجربه مک لافلین نشان می دهد، همکاری و برنامه ریزی قبل از عمل از اجزای کلیدی برنامه هستند. دکتر گفت. اوکانر “تصویر بزرگتر در اینجا این است که بتوانیم آن را مقیاس بندی و مطالعه کنیم، با رویاپردازی در مورد رویه در حال تکامل بعدی پنج و ده سال بعد. هدف ما در اینجا این است.”

تعالی یعنی توانایی دسترسی به جدیدترین فناوری مانند جراحی فتق کم تهاجمی برای افرادی مانند مک لافلین در زمانی که بیشتر به آن نیاز دارند. مک لافلین گفت: “این یک تجربه خوب برای من بود. قبل از اینکه به بیمارستان بروم درد زیادی داشتم.” “بعد از پایان جراحی، من هیچ دردی احساس نکردم. من دوباره ربات را انجام می‌دهم. اگر مجبور به انجام دوباره آن شوم، این راهی است که می‌روم.”

برای یافتن یک جراح عمومی در Mission Surgery که در درمان فتق تخصص دارد، با شماره ۳۳۶۶-۲۵۲-۸۲۸ تماس بگیرید.



رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر