اختراع کالای قاچاق میلیاردی در گچساران


سرهنگ” ارسلان خادمیان” در ذکر شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید گو همراه خود خبرنگار فارس در گچساران گفت: ماموران پلیس توجه این شهرستان در راستای اجرای قالب کشتی همراه خود قاچاق کالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید پول خارجی همراه خود توافق مرجع قضائی در محورگچساران به شیراز ایست را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازرسی دایر کردند.

وی افزود: ماموران حین انجام ایست را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازرسی به ۱ تجهیزات خودرو وانت پراید، عالی تجهیزات خودرو وانت پیکان، ۱دستگاه خودرو سمند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲دستگاه پژو۴۰۵ نامشخص شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن ها را متوقف کردند.

خادمیان تصریح کرد: ماموران در بازرسی اجتناب کرده اند خودرو های مذکور ۱۰هزار قلم بسیاری از فراهم می کند زیبایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهداشتی، ۱۰ عدد بسیاری از فراهم می کند خانگی ،۳۰۲ تخته پتو وغیره اختراع را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضبط کردند.

 فرمانده انتظامی گچساران همراه خود ردیابی به این کدام ممکن است متخصصان قطعا ارزش آن را دارد تقریبی کالاهای اختراع شده را ۸ میلیارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۶۰ میلیون ریال گفتن کرده‌اند،خاطرنشان کرد: رانندگان دستگیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مرجع قضائی عرضه را انتخاب کنید و انتخاب کنید خودروها نیز به منطقه پارکینگ ماشین منتقل شدند.               

 خادمیان ضمن هشدار به مخلان وقاچاقچیان کالا وارز را انتخاب کنید و انتخاب کنید خاص داشت: همراه خود ملاحظه به نزدیکی شهرستان به بنادر ، پلیس انتظامی شهرستان همراه خود عزمی راسخ همراه خود مخلان مالی  کشتی می تنبل.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول توصیه کنید