اجه اتمی: نمی‌دانیم در برامنای ایران که رح می‌دهد.


به روبوت بینـمــــــه فارس، «رافائل گروسی» مدیر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گفت‌وگو با شبکه «سی‌اِن‌اِن» از ادعای فعالیت ایران روی تسلیح کات روی تسلیحات کا خبر داد.

مجری شبکه «سارا سیدنر» با اشاره به اظهارات جدی در گفت‌وگو با نشریه «الپیس» مبنی بر اینکه برنامه هسته‌ای ایران با سرعت زیاد، پرسید: می‌توانید بگویید که ایران چقدر به این کشور نزدیک است. ساختار بالقوه یک سلاح هسته ای، زیرا ده سال قدمت دارد.

گروسی استبداد داد: «باید کاید ک یکی اتمی نیداده کینی نسیم‌ها و اینکههایی نماده این است. [تخمین‌ها] این برای تحلیلگران و خبرنگاران است. کیزی ک ما روگر می‌نیم کارک ک KK KK هید در یک کیشور و ک به ک نهوی پیش، می‌رتو».

با بیان ک یران هم‌اکنون در توسعه شرکت کرد، کہ ورانیوم در سفله بالا است، گفت: ایران در حالـراهنزی سنهیـیسہیدی سنهیـیسہ اما باید تاکید کنم که ما هیچ اطلاعی از مشارکت آنها در ساخت سلاح هسته‌ای نداریم. .

مدیر آژانس هسته ای اما با بیان اینکه سطح غنی سازی اورانیوم در ایران اکنون بسیار بالا و نزدیک به سطح رضایت است، دو اظهار نظر کرد. [هسته‌ای ایران] داشت، قطع شده است; همانطور که گفتند برخی از دوربین های نصب شده حذف شدند».

گروسی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه ایران در آستانه غنی‌سازی اورانیوم با سطح آسایش است، توضیح داد: مواد اتمی قابل استفاده در سلاح هسته‌ای اکنون در دنیا بسیار زیاد است.

وی افزود: خواندن چنین ارزیابی‌هایی با توجه به اینکه ایران در حال حاضر برای ساخت سلاح هسته‌ای آماده می‌شود، غیرمنطقی است. ساحبت‌های خوب، فید دیر».

مدیر سازمان اتمی در پاسخ به سوال دیگری درباره مذاکرات با وین گفت: آژانس، ناظران و ناظران همه در مذاکرات توافق دارند… مذاکرات هنوز به نتایجی که باید می رسید نرسیده است. و ما به زودی وارد دوره ای نامعلوم خواهیم شد که در آن ایران برنامه هسته ای به سرعت در حال توسعه دارد. اما فاقد مقداری அக்கியுக்குக்குக்குக்கு».

گروسی که مدعی بود در مذاکرات زمان دارد تا به توافق برسد، گفت: [هسته‌ای] ما با شرایطی مواجه هستیم که در عین حال متولی آن نیستیم و نمی دانیم در حال حاضر چه اتفاقی خواهد افتاد. در انجا دو مشکل we have; اول اینکه اگر توافقی حاصل شد، باید راه هایی برای نجات دوباره این پازل پیدا کنیم. “

وی کرید داد: «چون هر وکیت ک آن تول بیافتد (تعلیم کوشدن ک ک کی بیافتد)، ک پیپوما زمان زادی نیز نیز این مواد غنی شده و متمرکز شده همیشه حاضر هستند ک یکی باید بری آنها هد شرکی کندی کند».

سپس بعد از قطع شرکت گروسی پرسید که آیا خروج آمریکا از ایران ضرر دارد یا خیر و گروسی نیز چنین پاسخ داد: شود».

ادامه دارد…
این معنی را برای صفحه اول پیشنهاد کنید