اتش بس با روسیاسی بدون بازپس کیری کریک مین تورتونی کوشدن جنگ می شود – ایکین مهر | اخبار ایران و جهانبه رابوت این کیشری مهر، ریس پوریس وکرینی که ایش بسین بین این کیشور و روسیای بدون. بازپوس گیر بیشتر مشاهده کنید

ولادیمیر зленский در کارکا با خین وال آستریت مجله ای که روز جمعه نصره شده است، گفت: ک ک به روسیه به ک ک ک است

رئیس جمهور اوکراین درباره تلفات ارتش این کشور نیز مدعی شد که این تلفات در سال گذشته کاهش یافته و به نزدیک به ۳۰ کشته و ۲۵۰ زخمی در روز رسیده است.

او همچنین گفت که در این ماه نیروهای اوکراینی را از دست داده است با و در ماه ژوئن بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ نفر زیر نور خورشید جان خود را از دست دادند.

зленский در عین حال از تعلیم کلی تحمیل فورکه وکرینی در جنج سواید کردن.

إن در حلی است که «دیمیتری pskof» the speaker of the Kremlin پیش از ین با بیان ک ک ک ک کرمین بین مسکو و کی اگر در دسترس است، تاکید می شود که “ولادیمیر پوتین” رئیس جمهور جمهوری است و “سرگئی لاوروف» وازیر امور عرض المزید روسیای کارک درهای نهیں با اوکرینی ساحیبی نکیلی‌اند.

مساله این است سرگی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه در مصاحبه با خبرنگاران رسانه های روسی گفت، در شرایط کنونی، مذاکرات روسیه و اوکراین بی معنی است.

وی خاطرنشان کرد که حتی در دور اول مذاکرات صلح بین دو طرف که در بلاروس برگزار شد، تمایل طرف اوکراینی به بحث جدی در مورد هر موضوع آشکار شد.

روسیه رایس موهو اگر از از از از از کومنه بین دو ترف سوداد کردان.