آیا شهادت های مثبت می تواند در داشتن تصویر و کاهش وزن بعد از 60 سالگی بر ما تأثیر بگذارد؟


بسیاری از ما درباره استفاده از توصیفات مثبت شنیده ایم. اما آیا آنها واقعاً م effectiveثر هستند؟ و آیا واقعا می توانند به کاهش وزن کمک کنند؟

درباره آن فکر کنید: هر فکری که می کنید و هر کلمه ای که می گویید شهادت است – حتی افکار بد. همه گفتگوهای خودی و درونی ما – خوب یا بد – دعوت به شهادت است. این بدان معناست که ما همیشه از توصیفات استفاده می کنیم ، چه بدانیم و چه ندانیم.

اولین قدم خوب آگاهی است. وقتی برای اولین بار با شهادت ها آشنا شدم و بیشتر از افکار و سخنانم آگاه شدم ، شوکه شدم. من آنطور که فکر می کردم نسبت به کسی مثبت نیست. جای تعجب نیست که من به نتیجه دلخواهم نرسیدم! این درست است که من خودم را برای شکست آماده کردم.

اگر روز خود را با تفکر “من از بدنم متنفرم” ، “من چاق هستم” یا “من احمق هستم” شروع کنید ، این چیزی است که شما ثابت می کنید. هنگامی که این پست را می خوانید ، مکث کنید تا در مورد برخی از شهادت های خود تأمل کنید.

آیا در آینه نگاه می کنید و می گویید: “من تو را دوست دارم ، بدن!” یا مکالمه درونی شما مانند “چاق و زشت هستید” به نظر می رسد. وقتی نوبت به کاهش وزن می رسد ، آیا صدای درون شما زمزمه می کند: “شما فوق العاده هستید ، متوجه شدید!” یا تا به حال احساس کرده اید که “شما اراده ندارید و هرگز نمی توانید آن را انجام دهید.”

لحظه ای دیگر وقت بگذارید و به احساسی که در شروع گفتار منفی دارید توجه کنید. وقتی این کلمات را می گویید بدن شما چگونه واکنش نشان می دهد؟ به هرگونه احساس جسمانی مانند سفت شدن یا سفت شدن قفسه سینه یا سفت شدن روده یا کشش در گردن و شانه های خود توجه کنید.

سپس به احساسات قلبی خود توجه کنید. آیا این کلمات به شما انگیزه می دهد و انگیزه می دهد یا احساس حقارت و اندوه یا ناامیدی می کنید؟

قسمت بعدی استفاده از شواهد مثبت برای رهایی وزن اضافی این است که بدانید ناخودآگاه چه چیزی در ذهن شماست. ما ممکن است فکر کنیم که توصیفات مثبت کار نمی کند زیرا اگر بگوییم هیچ اتفاقی نیفتاده است.

به عنوان مثال ، ممکن است تمام روز را با تکرار “من لاغر هستم” قدم بزنید ، اما این برای لاغر شدن شما به طور معجزه آسایی کافی نیست. نکته تأیید مثبت این است که به شما در انجام کاری که می خواهید کمک کنید.

لوئیز هی ، یکی از رهبران مشهور در زمینه توصیفات ، اظهار می دارد که “راز کارکردن سریع و مداوم توصیفات شما این است که شرایطی را برای رشد آنها آماده کنید. تأییدها به این صورت است. دانه ها در زمین کاشته می شوند. خاک ، رشد بد. مقدار زیادی خاک ، رشد زیاد. “

من این مقایسه را دوست دارم زیرا بر اهمیت آماده سازی یک محیط خوب برای رشد شهادت های شما متمرکز است.

اعتقادات ما از آن چیزی است که در جوانی می دانستیم. بسیاری معتقدند این کار خوب انجام می شود ، اما دیگران ممکن است توانایی شما را در انجام آنچه شما می خواهید محدود کنند.

به عنوان مثال ، اگر اعتقاد ندارید که شایسته بدن مناسب برای داشتن اندامی لاغر هستید یا وزن اضافی شما به هر نحوی به شما کمک می کند یا از شما محافظت می کند ، ممکن است هنگام کاهش وزن با مقاومت روبرو شوید.

بار دیگر ، آگاهی کلیدی است. چند لحظه را در نظر بگیرید که پرخوری یا اضافه وزن چگونه برای شما موثر بوده است.

جای خالی را پر کنید و با دقت به قلب خود گوش دهید و تصور کنید اگر موارد زیر را گفته اید: “من می خواهم کمتر باشم ، اما ____________.” سرنخ های کلیدی پاسخ های شما را پیدا خواهند کرد.

شواهد می توانند ابزار قدرتمندی برای صحبت در مورد کاهش وزن باشند. زمان شروع کاشت بذر موفقیت فرا رسیده است!

رابطه خود را با بدن پیری چگونه توصیف می کنید؟ آیا از توصیفات مثبت برای حفظ نگرش مثبت در مورد احساس خود در مورد بدن خود استفاده می کنید؟ لطفاً نظرات خود را به نفع جامعه ما به اشتراک بگذارید.