Россия, жмухори Азербарийн را бех اطلاعات атьс бс мехать کرد – انگلیسی ماهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تاس، وزارت دفاع روسیه روز یکشنبه اعلام کرد که نقض آتش بس توسط نیروهای جمهوری آذربایجان ۲۴ ساعت پیش در شهر قره باغ به ثبت رسیده است. Россия интересный бех программы бех ик трактор красоверсия быть размения такс бесплатно.

وزارت دفاع روسیه با انتراش باینای‌ای گفت: «یک مورد عمرک ایش بس بسته شده است. یک تراکتور که کار غروزیری نمی‌داد، به سلام‌های سبوک از سوی یک پیست دیه بانی فورکی ک جهانوری انسیک. بو در منطقه مارتین هدف گلوله هیچ تلفاتی نداشت.»

وزارت دفاع روسیه همچنین افزود که مرکز حافظ صلح این کشور به همراه نمایندگان آذربایجان و ارمنستان در حال حاضر در حال بررسی این حادثه هستند.

پیشتر “نیکول دعوت», نخست وزیر ارمنستان روز دوشنبه در دیدار با روسیاسی در کروه مینسک وکرین و ساکریک وروفا و «ایگور» ترس»، ارسالی ویژه از سوی وزیر امور خارجه روسیه، طرح های مسکو برای باغ قره مورد توجه قرار گرفت و در این رابطه گفت:

نیکول دعوتخاترینشان کرده نخست وزیر ارمنستان: وت که مشکس است باسینوی بری کیشتر که در مد حل و فسل لیکنگ بین ارمنستان و ازاریبیان به بهد، ساکنگ مین»

Арменстан нега противый бех нахз Россия др мианхе тенщихай горь багх дард در ماх ایجیستی ایلنا دعوت ارمنستان آماده امضای توافقنامه سه جانبه با روسیه و آذربایجان در خصوص تمدید ماموریت نیروهای حافظ صلح روسیه در منطقه درگیری بین این کشور و این کشور به مدت ۲۰ سال است. نیکول دعوت در کنگرس حزب خود تحت فشار «حزب روسل مدانی» در یروان گفت: «ما از فورگا حافیز صلاح روسی می‌باکم می‌باکمه آماده امضای سندی درباره تمدید تعلیق صلح در روسیه برای ۱۰، ۱۵ یا ۲۰ سال آینده هستم. .

पामत वाजीर अरमेंसान अधिक कातान करद के भह तूर इकान निमी‌तुनाद दर मोान अनुजान मान मान موز تصمیم روسیه گیر کند زیره کامه نامه‌ای که بر اساس آن مموریت حفظ شده است تسوره سه ترف – ارمنستان، آذربایجان و ریسیداش. با این حال، وی افزود، اگر روسیه و ارمنستان این ایده را به یکدیگر ارائه دهند، اکثریت را خواهند داشت.

سران روسیه، آذربایجان و ارمنستان در نوامبر ۲۰۲۰ توافقنامه آتش بس مشترک امضا کردند. در ادامه مذاکرات صلح، در ۱۱ ژانویه ۲۰۲۱ دیدار و بیانیه مشترک دیگری را امضا کردند که به منظور رفع انسداد ارتباطات اقتصادی و حمل و نقل در منطقه تهیه شده بود. .

علاوه بر این، توافق دیگری برای تشکیل کارگروه سه جانبه به رهبری مشترک نخست وزیران کشورهای مذکور حاصل شد و در ۵ نوامبر ۲۰۲۱، سران سه کشور با امضای توافقنامه تقویت ثبات موافقت کردند. و امنیت مرزهای جمهوری آذربایجان: و ارمنستان و اذا إنذاء یک کمیسین دوجانبه برای مرزباندی به تعریفه رعیسند.

قبل از آن، «سرگی لاروف» وزیر امور خارجه روسیه در سخنانی اعلام کرد که همه روسیه، ارمنستان و آذربایجان شخصاً در حل مشکل شهر باغ مشارکت دارند. وزیر امور خارجه روسیه در این کشور از نو گفت: إن یک کار یک روزه نیست و سران ۳ کیشور پوسماه براک آن استند; “سرگئی لاوروف» افزود: ارمنستان ما را متحد کرد.